Przedsiębiorstwo
Produkcyjno - Handlowo - Usługowe

renomowany producent maszyn

do zgrzewania foli

zapoznaj się z ofertą
O FIRMIE

Firma Jarfol jest firmą rodzinną i działa na rynku pod tą nazwą od 2001 roku. Widącym przedmiotem naszej firmy jest produkcja maszyn do zgrzewania opakowań a w szczególności: maszyny do worków ze zgrzewem dennym, rolomaty, przewijarki do folii stretch, zgrzewarki do kapturów, zgrzewarki do folii z półrękawa (upalarki), zgrzewarki do woreczków do lodu, zgrzewarki do woreczków do pieczenia, łamacze do płacht malarskich, wałki rozprężne, dejonizatory, obróbka skrawaniem oraz usługi CNC, części zapasowe do zgrzewarek , noże do zgrzewarek, noże do reglanulacji, sita techniczne, usługi ciecia wodą.


Nasze ciągłe działania w kierunku ulepszenia naszych wyrobów prowadzą do ciągłego rozwoju i rozszerzenia parku maszynowego. Pracownicy Nasi posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.Produkowane przez Nas maszyny wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta.


Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą oraz ceniących doświadczenie Naszej firmy w produkcji maszyn do zgrzewania opakowań foliowych zapraszamy do współpracy. Jeśli jakieś intersujące Państwa urządzenie nie zostało wymienione albo nie znajduje się w naszej ofercie to wcale nie oznacza to że znajduje się poza naszym zasięgiem możliwości.


Prosimy skontaktować się z Nami a postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym